Modern ve Yenilikçi Çözüm | İstanbul Merkezli Asçelik Kelepçe

Modern üretimlerimiz ile kelepçe hususunda uzmanız. Her geçen gün yeni ürünler ile sektörün en önde gelen şirketlerinden biriyiz...

Hakkımızda

    • TÜRKÇE:

Ascelik kelepçe fabrikamız,somunlu,trifonlu,ağır yük,sprink gibi sıhhi ve mekanik tesisatlar da kullanılan kelepçelerin imalatını,son teknoloji ve otomasyonlu makinalarda yüksek üretim kapasitesi ile en üst düzey kalite de üreterek,sektörde hızlı stok dan teslimat ve sorunsuz ürün kalitesi ile aranan bir marka haline gelmiştir.

 ENGLISH:
Our Ascelik Clamp Factory produces clamps used in sanitary and mechanical installations such as nuts, trials, heavy duties and sprinklers in the latest technology and automation machines with high production capacity and top quality, so has become a wanted brand with fast delivery from stock and trouble-free product quality in the sector.

 
РОССИЯ:

Наше предприятие по производству зажимов “Аsçelik” (Асчелик) производит зажимные устройства для санитарно-технического оборудования и механических cистем, такие как зажимы для тяжеловесных конструкций, зажимные механизмы с гайками, крепежные элементы с квадратной головкой. Наше предприятие с высокими производственными мощностями оснащено самым современным автоматизированным оборудованием. Мы производим продукцию самого высокого качества. Благодаря всем этим факторам мы стали востребованной маркой в отрасли. Мы наладили быструю поставку продукции без недостатков, отвечающую требованиям качества.